Atrakcje turystyczne w mieście Człuchów

Człuchów to unikalne miasto położone nad Pojezierzem Krajeńskim w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego. Miasto przyciąga swoją niepowtarzalną atmosferą i bogatą historią.

Zachowana wspaniała średniowieczna wieża zamkowa prezentuje się szczególnie pięknie w zachód słońca, a wizyta w jej zimnych tajemniczych murach i lochach jest bez wątpienia atrakcją, której nie można pominąć. Malownicze wzgórza, gęsto porośnięte lasami i połączone ze sobą cztery jeziora stwarzają wspaniałe możliwości organizowania różnych form wypoczynku. Zorganizowane tu wydarzenia dostarczą niezapomnianych wrażeń. Człuchów nazywany jest powszechnie miastem motocrossu i boogie-woogie nie bez powodu, bo co roku goszczą tu sportowcy i wykonawcy z całego świata.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!Popularne kategorie