Blog cityon.pl

zobacz najnowsze wpisy blogowe, porady oraz newsy.


filtruj po:

Na czym polega praca fotografa?

Hobby

Każdy człowiek chociaż raz w życiu musiał udać się na sesję zdjęciową do fotografa. Wizyty w takim salonie kojarzą się zwykle z robieniem zdjęć na specjalne okazje takie jak: komunia i wesela lub z fotografowaniem się w celu posiadania swojego wizerunku do dokumentów np. paszportów czy dowodu.


Czytaj dalej...

Nike Air Force One - dlaczego warto postawić na klasykę?

Porada

Z całą popularność luksusowych torebek, butów bqueen i innych klasycznych pozycji wiele osób nie zdaje sobie sprawy rosnącą kulturę, która kręci się wokół miłości do adidasów. Z miejskich ulicach Bostonu do jasnych neonowych świateł Tokio, Japonia trampki.


Czytaj dalej...

Energooszczędność – dobra moda czy przereklamowane hasło

Blog

Wiele osób i firm, kierując się dobrem naszej planety dokonuje wyborów rozmaitych urządzeń oraz rozwiązań na podstawie kryterium energooszczędności.


Czytaj dalej...

Na czym polega antykorozja betonu?

Porada

W momencie mówienia o antykorozji najpierw powinno się wiedzieć, czym jest sama korozja. Jest to wyniszczanie materiałów


Czytaj dalej...

Targi - jak się do tego zabrać

Blog

Od czego zacząć przygotowania do Targów? Każde istotne wydarzenie, czy to w domu, czy też w firmie, poprzedza szereg procesów i przygotowań.


Czytaj dalej...

Sposób na piękne paznokcie dłoni i nóg

Porada

Wszystkie kobiety marzą o tym, ażeby ich dłonie przyciągały zerknięcia mężczyzn i wzbudzały entuzjazm każdego, kto je widzi. Niestety nie jest to proste, szczególnie, gdy najważniejsza ich część, czyli paznokcie nie są odpowiednio zadbane.


Czytaj dalej...

Jak dbać o zdrowy uśmiech?

Blog

Jeśli w młodości często lubiliśmy robić sobie tak zwane „dni dziecka” to teraz musimy się obawiać, że wraz z przybywaniem lat, naszym przyjacielem będzie się stawał stomatolog. Kartuzy w ostatnim roku zanotowały wzrost liczby otwieranych gabinetów.


Czytaj dalej...

Jak zadbać o swoje włosy?

Porada

Wyjątkowo trudno jest uzyskać chwile dla siebie w dzisiejszym świecie. Niezliczone obowiązki i stres, mogą przyczynić się do znacznego pogorszenia zdrowia i kondycji człowieka. Wyjątkowo ważnym elementem, o który należy zadbać są włosy.


Czytaj dalej...

Skórzana marynarka - największy hit nadchodzącego sezonu

Blog

Powraca z przytupem i wciąż wygląda doskonale - skórzana marynarka wciąż jest królową sezonu.


Czytaj dalej...

Zakładanie trawników w 2021 – z rolki czy z siewu?

Porada

Istnieją dwie metody założenia trawnika – metodą tradycyjną, czyli z siewu lub z rolki.


Czytaj dalej...