CityOn.pl

Blog


Gdzie wybrać się na zakupy dla mamy i dziecka?

Porada

Brak zdjęcia

Gdzie wybrać się na zakupy dla mamy i dziecka? - blog CityOn.pl


Zobacz więcej

Wycieczka do Czech, Słowacji lub do Węgier 2019 - dlaczego warto?

Blog

Brak zdjęcia

Planowanie wymarzonego urlopu może sprawiać nam niemały problem. Czekaliśmy przecież na ten wyjazd przez cały rok i właśnie dlatego chcielibyśmy aby był idealnym czasem wypoczynku. Planując wakacje musimy brać pod uwagę wiele różnych czynników, także możliwości finansowe naszej rodziny.


Zobacz więcej

Dlaczego warto zwiedzić Austrię w 2019 ?

Blog

Brak zdjęcia

Austria jest krajem Polakom dość dobrze znanym. Nie jest on na tyle od naszego kraju oddalony by nasi rodacy nie mogli pozwolić sobie na odwiedzenie tego wyjątkowo interesującego miejsca.


Zobacz więcej

Wakację w Skandynawii w 2019 roku

Blog

Brak zdjęcia

Państwa skandynawskie są coraz częściej odwiedzane przez turystów z pozostałej części Europy, a także innych kontynentów. Turyści, którzy mają już dość wylegiwania się na gorących plażach, wędrowania po znajomo wyglądających górach oraz zwiedzania architektonicznie podobnych miast,


Zobacz więcej

Włochy - idealny plan na wakacje w 2019?

Blog

Brak zdjęcia

Włochy to kraj typowo turystyczny. Nie sposób wręcz wymienić wszystkich jego zalet, które tak skutecznie i od wielu lat przyciągają ogromne rzesze podróżujących. Włochy zachęcają do przyjazdu przede wszystkim swoim wyjątkowo przyjemnym klimatem.


Zobacz więcej

Portugalia - czy warto jechać na wakację w 2019 ?

Blog

Brak zdjęcia

Portugalia jest miejscem znanym wszystkim jako jeden z najczęściej wybieranych krajów na wakacyjny urlop. To co ma do zaoferowania ten kraj jest bogactwem jakie trudno odnaleźć gdziekolwiek indziej. Co tak naprawdę przyciąga nas Polaków do odwiedzenia, a także powrotów do tego malowniczego kraju?


Zobacz więcej

Dlaczego warto jechaćna wakację do Bułgarii w 2019 ?

Blog

Brak zdjęcia

Bułgaria to kraj Europy Wschodniej, który zaprasza do siebie liczne rzesze turystów proponując im różnorodność atrakcji. Może tam znaleźć coś dla siebie zarówno zagorzały wędrowiec górski, jak i zakochany w plażowym leniuchowaniu turysta.


Zobacz więcej

Wakacje w Turcji 2019

Blog

Brak zdjęcia

Turcja to dość popularne miejsce, w którym praktycznie o każdej porze roku spotkać można wielu turystów, którzy pragną jak najdokładniej zapoznać się z najgłębszymi tajemnicami tej niesamowitej kultury i zobaczyć jak najwięcej sławnych zabytków i niezapomnianych miejsc.


Zobacz więcej

Dlaczego warto wybrać wakacje na Chorwacji?

Blog

Brak zdjęcia

Poszukując pięknych miejsc na spędzenia cudownego urlopu nie można nie przegapić kraju, jakim jest Chorwacja, pełna zarówno owianych tajemnicą, jak i sławnych na cały świat zakątków, a przede wszystkim miejsc, w których można naprawdę wypocząć i nabrać sił na kolejne miesiące.


Zobacz więcej

Dlaczego warto zwiedzić Hiszpanię?

Blog

Brak zdjęcia

Hiszpania jest jednym z najgorętszych państw europejskich. Również dlatego tak wiele osób wybiera w dzisiejszych czasach ten kraj na spędzenie swojego wymarzonego urlopu.


Zobacz więcej