Blog cityon.pl

zobacz najnowsze wpisy blogowe, porady oraz newsy.


filtruj po:

Katowice - miasto możliwości

Blog

Katowice do niedawna były kojarzone jako miasto przemysłowe, pełne kopalń i hut. Od wielu lat sytuacja ta ulega jednak ciągłej zmianie. W chwili obecnej stolica Górnego Śląska nie jest już miastem przemysłu ciężkiego.


Czytaj dalej...

Stelaże pod materac - gdzie znaleźć odpowiedni model w Gdańsku?

Blog

Stelaż pod materac to jeden z najważniejszych elementów dobrze wyposażonej sypialni. Układamy go pod materacem na ramie łóżka. Stelaż ma za zadanie odpowiednio podpierać materac i w znacznej mierze decyduje o komforcie snu, dlatego warto wybrać go dobrze.


Czytaj dalej...

Enoturystyka dla początkujących

Blog

Jesteś na etapie planowania urlopu? Szukasz pomysłu na wyjątkowo długą majówkę? Podróże z mapą, na której oznaczono najlepsze winnice świata to nowy trend w podróżowaniu Polaków. Jeśli lubisz dobrą kuchnię i dobre wino, enoturystyka stworzona została specjalnie dla Ciebie.


Czytaj dalej...

Czy warto skorzystać z apteki internetowej?

Blog

Pewnie nieraz zdarzyło się Tobie usłyszeć o usługach dostępnych przez Internet. Od czasów zaistnienia w sieci zakupów online, tradycyjne chodzenie po sklepach w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy, stało się przeżytkiem. A gdyby tak wszystko można było zdobyć nie wychodząc z domu?


Czytaj dalej...

Wady i zalety szycia ubiar na miarę

Blog

W czasach wszechobecnych sieciówek, ubrania szyte na miarę odchodzą w zapomnienie. Żyjemy szybko i tak samo szybko wymieniamy garderobę, by zawsze być na bieżąco z obecnymi trendami.


Czytaj dalej...

Jak odpowiednio przygotować się na wycieczkę rowerową?

Blog

Wiosna to idealny czas na wycieczką rowerową. Najpierw jednak trzeba się do niej odpowiednio przygotować.


Czytaj dalej...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze AC?

Blog

O ile w przypadku wyboru ubezpieczenia obowiązkowego OC jedynym kryterium jest cena, o tyle w przypadku AC należy bliżej przyjrzeć się ofertom i wybrać najlepszą, nie najtańszą opcję.


Czytaj dalej...

Badania nieniszczące NDT – podstawowe informacje o badaniach

Blog

Czym są badania NDT (non destructive testing)? Z tym pojęciem spotkał się zapewne każdy, kto jest zawodowo związany z diagnostyką urządzeń przemysłowych.


Czytaj dalej...

Kto częściej decyduje się na zagęszczenie włosów

Blog

Medycyna estetyczna rozwija się i kroczy na przód, oferując swoim klientom coraz to nowsze zabiegi, o wyższej jakości. Drugą kwestią jest, iż ludzie zaprzestali ukrywać fakt poddawania się tym zabiegom.


Czytaj dalej...

Reprodukcje obrazów - czy warto?

Blog

Reprodukcje obrazów na płótnie to coraz to częstszy widok w polskich domach. Dzieje się tak głównie dlatego, że reprodukcje są ogólnodostępne w sklepach z obrazami oraz są piękne. Ponadto taka reprodukcja jest o wiele tańsza od oryginału.


Czytaj dalej...