Porady i newsy


Suchość i drapanie w gardle – czyli jak prawidłowo nawilżać błonę śluzową ust

Zdrowie

blog CityOn.pl

Nieprzyjemne uczucie suchości i drapania w gardle pojawia się w najmniej odpowiednim momencie – w czasie snu, rozmowy, prezentacji, spotkania biznesowego, w szkole albo w pracy. Przyczyn suchości i drapania w gardle jest wiele: infekcje wirusowe, reakcje alergiczne, wysuszenie śluzówki, działanie


Czytaj dalej

Cięcie laserowe 3D oraz fiber – doskonała precyzja i idealny kształt

Porada

blog CityOn.pl

Cięcie laserowe 3D lub fiber umożliwia wykonanie dokładnego i precyzyjnego cięcia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ krawędzie przecinanego tworzywa są wówczas czyste oraz gładkie. Użycie specjalistycznego lasera pozwala wyciąć każdy kształt, niezależnie od jego skomplikowania.


Czytaj dalej

Dlaczego warto zdecydować się na grzejnik elektryczny z termostatem?

Remont i budowa

blog CityOn.pl

Grzejnik elektryczny z termostatem to urządzenie funkcjonalne i praktyczne – pozwala mieć pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu. Wkład olejowy jest dodatkowym atutem, bowiem znacznie szybciej się nagrzewa oraz dłużej utrzymuje ciepło, w odróżnieniu od tradycyjnego kaloryfera wypełnionego wo


Czytaj dalej

Na czym polega bezpieczny wywóz gruzu?

Remont i budowa

blog CityOn.pl

Gruz to szczególny rodzaj tworzywa, bowiem jego składowanie oraz utylizacja wymagają odpowiednich warunków. Zazwyczaj powstaje w dużej ilości podczas budowy lub prac remontowych.


Czytaj dalej

Co warto wiedzieć o automatycznych testach oprogramowania?

Hobby

blog CityOn.pl

Oprogramowanie, które ma wkrótce trafić do docelowego użytkownika wymaga przetestowania. Poza testami manualnymi bardzo powszechnie, szczególnie przy większych projektach, wykorzystuje się testy automatyczne. Co warto o nich wiedzieć?


Czytaj dalej

Jak wybrać hotel w Sopocie?

Turystyka

blog CityOn.pl

Ukochany przez turystów Sopot jest niezwykle popularny. Duże zainteresowanie skutkuje również dużą ilością opcji dostępnych na rynku jeśli chodzi o hotele. Który z nich najlepiej wybrać i czym się kierować przy podejmowaniu decyzji?


Czytaj dalej

Wypoczynek w Małopolsce. Wybierz się do Spa!

Turystyka

blog CityOn.pl

Zachwycający swoimi zabytkami Kraków, ale również zimowa stolica Polski, czyli Zakopane to tylko początek długiej listy atrakcji czekających w Małopolsce. Gdy poszukujesz pomysłu na udany weekend, sprawdź również hotele Spa, w których możesz poświęcić swój czas na błogi wypoczynek.


Czytaj dalej

Dlaczego warto regularnie przeprowadzać audyt w firmie?

Porada

blog CityOn.pl

Stałe monitorowanie działalności firmy jest konieczne, aby móc sprawnie reagować na bieżące wydarzenia i kontrolować efektywność wykonywanej pracy. Jednym z narzędzi, które to umożliwia, jest audyt — dlaczego warto regularnie go przeprowadzać?


Czytaj dalej

Reklama firmy na targach – jak przyciągnąć uwagę

Polecane

blog CityOn.pl

Targi, eventy branżowe oraz spotkania z absolwentami szkół. To doskonały sposób zarówno, aby zdobyć kontrahentów, nowych pracowników, jak i zareklamować swoją firmę.


Czytaj dalej

Pomysł na jesienny relaks - spa na Mazowszu

Turystyka

blog CityOn.pl

Jak poradzić sobie z jesiennym spadkiem nastroju i energii? Proponujemy pobyt w spa - przekonaj się, jakie daje korzyści!


Czytaj dalej