Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Chorzów

Chorzów położony jest nad rzeką Rawą, w centrum Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, na Wyżynie Śląskiej. Miasto leży w pobliżu takich ośrodków przemysłowych jak: Bytom, Ruda Śląska, Katowice i Sosnowiec. Chorzów położony jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych i handlowych: Kraków-Wrocław i Katowice-Poznań. Miasto składa się z czterech głównych dzielnic: Centrum, Chorzów II, Stary Chorzów i Batory Chorzowskie. Dla upamiętnienia historii Chorzowa władze miasta postanowiły zachować stare nazwy innych dzielnic, takich jak Klimzowiec, Nowe Hajduki czy Pnioki. Wiele z nich ciągle ma swój specyficzny, wiejski charakter.


Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!


POPULARNE KATEGORIE W MIEŚCIE CHORZÓW


Kolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneSklepy mebloweBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe