Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Sucha Beskidzka

Jest to malownicze miasto położone w Beskidach, w południowej Polsce, w pobliżu popularnych szlaków turystycznych i pielgrzymkowych oraz bogatych w atrakcje turystyczne. Spacer po Suchej Beskidzkiej, wizyta w renesansowym zamku i legendarnej karczmie zwanej "Rzym" to tylko niektóre z wielu możliwości, które mogą urozmaicić pobyt w mieście. Szlaki turystyczne w Beskidach są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku - wycieczki na szczyty gór, takie jak Jasień, Magurka, Leskowiec, Krupowa Hala i Babiogórska, dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dużym atutem Suchej Beskidzkiej jest jej bliskość do ważnych miast polskiej historii i kultury: Wadowic, Auschwitz, Kalwarii, Krakowa, Wieliczki, Bochni i Zakopanego.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!