Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Sanok

Sanok jest miastem w południowo-wschodniej Polsce, zamieszkałym przez 40 000 mieszkańców. Sanok położony jest w województwie podkarpackim (od 1999 r.) oraz w województwie rusińskim (1340-1772 r.), będącym częścią województwa małopolskiego.

Historyczne miasto położone nad rzeką San u podnóża Wzgórza Zamkowego w Małopolsce. Położony jest w zalesionym, pagórkowatym terenie, w pobliżu drogi krajowej nr 28, biegnącej na południu Polski, z Przemyśla do Wadowic (340 km.). Położony jest w sercu Pogórza Bukowskiego, w części Doły Jasielsko-Sanockie, a jego średnia wysokość wynosi 300 m n.p.m., choć w jego granicach znajdują się wzgórza.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!


POPULARNE KATEGORIE W MIEŚCIE SANOK


Kolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneSklepy mebloweBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe