Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Piaseczno

Piaseczno jest gminą miejsko-wiejską położoną w centrum Polski, w bezpośrednim sąsiedztwie południowej części Warszawy. Gmina składa się z miasta Piaseczno i 32 małych jednostek administracyjnych. Siedzibą władz lokalnych jest Piaseczno. Piaseczno jest atrakcyjne zarówno dla inwestorów, jak i mieszkańców ceniących sobie ciszę i aktywny wypoczynek. Piaseczno oferuje swoim mieszkańcom komfortowe warunki pracy i życia. W mieście powstają nowoczesne, wielorodzinne osiedla mieszkaniowe. Liczba mieszkań wzrasta z roku na rok o około tysiąca. W 2006 r. Piaseczno stało się liderem inwestycji w przeliczeniu na jednego mieszkańca. W kolejnym roku w rankingu najbardziej atrakcyjnych dla biznesu miast i miejscowości magazynu Forbes Piaseczno zajęło 2. miejsce w kategorii do 100 tys. mieszkańców. Piaseczno zajęło również II miejsce w rankingu miast i miast najbardziej atrakcyjnych dla kapitału zagranicznego.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!