Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Ostróda

malownicze miasto w województwie warmińsko-mazurskim, leży w zachodniej części Mazur, na wysokości ok. 100 m n.p.m. Leży w dolinie rzeki Drwęcy, 40 km od Olsztyna i 70 km od Elbląga. W pobliżu miasta znajduje się 15 jezior, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wczasy dla miłośników sportów wodnych i wędkarzy.

Ostróda, licząca ok. 35 tys. mieszkańców, jest czwartym co do wielkości miastem województwa warmińsko-mazurskiego pod względem liczby ludności. Położony na Pojezierzu Iławskim i nad jeziorem Drweckim, uważany jest za idealne miejsce na letni wypoczynek dla miłośników sportów wodnych i zapalonych wędkarzy. Ostróda to także dobry punkt wypadowy na wycieczki do Gdańska, Olsztyna i Elbląga.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!