Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Niepołomice

Miasto Niepołomice położone jest zaledwie 25 km od centrum Krakowa, na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków komunikacyjnych - od południa drogi krajowej nr 4, od północy do południa drogi nr 75 z Krakowa do Krynicy, od zachodu na wschód autostrady A4.

Niepołomice to jedna z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Wiąże się to niewątpliwie z jej dobrą lokalizacją, infrastrukturą i działalnością władz lokalnych. W Niepołomicach znajduje się wiele zakładów prestiżowych firm - m.in. Royal Canin, Oknoplast, MAN, Coca-Cola. Obecnie Niepołomicka Strefa Przemysłowa zajmuje powierzchnię ok. 400 ha. Uzupełnieniem są mniejsze strefy na Ochmanowie i Woli Batorskiej.

W centrum Niepołomic znajduje się Park Miejski oraz siedziba Poczty Polskiej (ok. 300 m od hotelu), przychodnia i kryty basen (ok. 800 m). Ponadto wszyscy szukający wypoczynku mogą korzystać z doskonałych tras spacerowych lub rowerowych po lesie (ok. 1 km).

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!