Wyszukaj kategorie w MszczonówInformacje o mieście Mszczonów

Mszczonów jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Dzięki przemianom, jakie zaszły tutaj w ostatnich 15 latach, nasze miasto nazywane jest "Tygrysem Mazowieckim". Poprzednie małe miasteczko z rękodzielnymi sklepami w rzeczywistości przenosi się do dynamicznie działającego centrum logistycznego i przemysłowego. Doskonała jest lokalizacja Mszczonowa z blisko 7 tysiącami mieszkańców. Miasto położone jest w obrębie aglomeracji warszawskiej i łódzkiej (45 km od Warszawy i 90 km od Łodzi) przy trasie Warszawa Katowice /Nr 8) oraz na trasie TIR / międzynarodowej nr 50/. Przecinają się tu dwie trasy kolejowe: Centralny Szlak Kolejowy oraz Wschodnio-Zachodni Szlak Kolejowy /Słubice-Terespol/. Dojazd z Mszczonowa na lotnisko Okęcie zajmuje 30 minut. W mieście znajdują się dwie dzielnice przemysłowe (Wschodnia i Południowa).

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!