Wyszukaj kategorie w WładysławowoWładysławowo

Władysławowo - miasto położone u podnóża Półwyspu Helskiego. Miasto i jego okolice oferują wiele atrakcji turystycznych. Wiele osób kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem letnim - 23 kilometry pięknej piaszczystej plaży, sporty wodne (w tym windsurfing), wędkarstwo (w tym statek rybacki na pełnym morzu), spacery lub jazda na rowerze. Port rybacki serdecznie wita żeglarzy, którzy przyjeżdżają tu na obcych jachtach.

Najwyższy jednak czas zdać sobie sprawę, że są równie atrakcyjne inne pory roku. Jesienne kolory zachwycą nie tylko skrzydła, które można podziwiać z góry. Spacer nad morzem zapewnia nie tylko wspaniałe widoki, ale pozwala oddychać zdrowym powietrzem pełnym jodu, a szczęśliwy natrafić na piesze wędrówki po bałtyckich okruchach bursztynu.

Atrakcje Turystyczne we Władysławowie

Nie można zapomnieć, że Władysławowo znajduje się zaledwie 34 km od Gdyni, wchodzącej w skład Trójmiasta, co jest doskonałą okazją do zwiedzenia zabytków.

Nie ma problemu z zakupem wszystkiego, czego możesz potrzebować na wakacjach. Wiele sklepów spożywczych znajduje się w centrum miasta. Na północno-wschodniej granicy miasta (w drodze do Chałup, Jastarni i Helu) znajduje się supermarket Lidl. Jeśli potrzebujesz leków, nie ma problemu ze znalezieniem sklepu z apteką. Znajdziesz tu również wiele stoisk z pamiątkami i tanim crapem wykonanym w Chinach. Dobrze jest kupić paczkę muszli lub biżuterię z bursztynu.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!