Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne to małe, turystyczne miasteczko położone w południowo-wschodniej Polsce. Nazywana jest zimową stolicą Bieszczad. Ustrzyki Dolne położone są dokładniej w Sanocko-Tatrzańskich Górach.

Atrakcje turystyczne w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne dzięki swojemu położeniu są niesamowitym węzłem komunikacyjnym dla wszystkich zimowych atrakcji, które można mieć we wszystkich Bieszczadach. W odległości kilku kilometrów od miasta znajduje się Zalew Soliński (Zatoka Solińska). W pobliżu miejscowości Krościenko znajduje się również przejście graniczne, dzięki któremu można odbyć nawet jednodniową wycieczkę na Ukrainę.

W mieście znajduje się kilka tradycyjnych regionalnych restauracji i klubów oraz miejsce na pizzę. W Ustrzykach Dolnych i na ich terenie odbywa się wiele imprez i festiwali.

Ciekawe atrakcje w Ustrzykach Dolnych

1. Bieszczadzkie Muzeum Parku Narodowego w Bieszczadach

2. W zimie: wyciągi narciarskie Laworta i Gromadzyń

3. Sanktuarium Matki Bożej we wsi Jasień.

4. Szlaki rowerowe

5. Muzeum Obszarów Wiejskich i Szlifierek

6. Basen Delfin

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!