Informacje o mieście Ryn

Położony w województwie warmińsko-mazurskim Ryn jest miastem liczącym około 3000 mieszkańców. Położony jest w samym sercu Pojezierza Mazurskiego, pomiędzy dwoma jeziorami: Olowskim i Rynskim. Jest to również tylko niewielka odległość do czterech większych miast, 22 km od Kętrzyna, 21 km od Giżycka, 20 km od Mrągowa i 14 km od Mikołajek. Ryn jest blisko każdego miejsca w okolicy, które warto odwiedzić. Region ten jest gospodarzem najcięższych warunków klimatycznych w nizinnej części Polski. Lato jest krótkie i łagodne, a zima długa i mroźna. Niezależnie od pory roku, lokalizacja jest zawsze malownicza dzięki gęstym lasom, pasmom wzgórz i urozmaiconej linii brzegowej jezior mazurskich.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!Popularne kategorie