Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój jest znanym uzdrowiskiem o niezwykłym klimacie oraz walorach leczniczych i turystycznych. Swoją sławę zawdzięcza wyjątkowym wodom mineralnym, dzięki którym zaczęła rozwijać się jako uzdrowisko, które do dziś posiada status uzdrowiska, przywracając zdrowie i energię tysiącom ludzi. Ci, którzy zdecydują się wybrać Krynicę Zdrój jako miejsce wypoczynku, uzdrowienia i rozrywki, nie będą tego żałować i zdecydują się tu wrócić ponownie.

Uzdrowiska w Krynicy-Zdrój

Pobyty gości przez cały rok rozjaśnia Orkiestra Uzdrowiskowa, natomiast w sierpniu, dzięki Festiwalowi Jana Kiepury, uzdrowisko staje się stolicą operetki. Każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o znaczeniu międzynarodowym, jak również seminariów politycznych i naukowych. Najsłynniejszym z nich jest Forum Ekonomiczne w Krynicy.

Krynica Zdrój charakteryzuje się nie tylko uzdrawiającym klimatem, ale także niepowtarzalną atmosferą i wspaniałymi mieszkańcami, którzy od wielu lat wypracowują charakterystyczny "kult pacjentów i wczasowiczów". Zawsze witają ich z wielką radością i życzliwością. Uzdrowisko cieszy się ugruntowaną opinią turystyczną i społeczną, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!