Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Kórnik

Kórnik położony w centralnej części Wielkopolski, w powiecie poznańskim. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie autostrady A2 i nowo wybudowanej autostrady S11 oraz kilka minut jazdy samochodem od Poznania zapewniają dobre połączenia komunikacyjne w całej Polsce i za granicą. Warto zwiedzić nasz teren - atrakcyjny i zagospodarowany z bogatą historią, wspaniałymi zabytkami i budynkami o unikalnym walorze historyczno-architektonicznym. Na obszar ten wpłynęła wielowiekowa tradycja i współczesne osiągnięcia. Tradycja jest naszym dziedzictwem kulturowym, a jej dzisiejszy sukces widać w nowych inwestycjach przyczyniających się do poprawy poziomu życia naszych mieszkańców i stwarzających dogodne warunki dla inwestycji.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!