Wyszukaj kategorie w Konstantynów ŁódzkiInformacje o mieście Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki , położony w samym sercu Polski, jest miejscem, gdzie można znaleźć najcieplejsze powitanie. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, nowych ludzi i nowe firmy.

Konstantynów Łódzki to miasto tętniące życiem kulturalnym. Istnieją różne grupy taneczne i muzyczne, niektóre z prawie 100-letnią historią: Fryderyka Chopina Stowarzyszenia Śpiewaczo-Muzycznego Konstantynów Łódzki i Śpiewaczego "Lutnia". W niedawno otwartej galerii sztuki "Ogrody sztuki" przez cały rok odbywają się liczne wystawy fotografii i malarstwa. Życie kulturalne Konstantynowa Łódzkiego prowadzi także Miejska Biblioteka Publiczna, która promuje literaturę poprzez spotkania z autorami i czytelnikami konkursów.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!