Wyszukaj kategorieCo warto zobaczyć w Darłowie

Darłowo i jego nadmorska dzielnica Darłówko jest kurortem szczególnym. Uzdrowisko z duszą. Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i kwatery prywatne zostały zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach turystów. Szeroka oferta turystyczna pozwala nam zaoferować wspaniałe wakacje dzieciom i młodzieży, grupowe wycieczki z przewodnikiem i konferencje, a w szczególności rodzinom, które chcą spędzić z dziećmi letni wypoczynek spokojnie i bezpiecznie.

Atrakcje turystyczne w Darłowie

Na turystów czekają piaszczyste plaże i mnóstwo atrakcji. Jeśli kąpiele wodne i słońce nie sprzyjają pogodzie, to są tu również parki wodne i baseny, które wypełnione są podgrzewaną wodą morską. Dla najbardziej wymagających gości znajduje się centrum Wellness & Spa, w którym można zrelaksować ciało i umysł.

Darłowo jest również ważnym ośrodkiem historycznym. To tutaj urodził się i spędził ostatnie lata życia Eryk Pomorze - król Danii, Szwecji i Norwegii, zwany też ostatnim Wikingiem Bałtyku. Darłowo, jako jedyne nadmorskie miasto, może pochwalić się również gotyckim zamkiem książąt pomorskich. Prawdopodobnie tu Eryk Pomorski ukrył swój skarb, który zbierał podczas plądrowania statków handlowych na Bałtyku

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!