Wyszukaj kategorieInformacje o mieście Wołów

Położony 40 km od Wrocławia, Wołów jest jednym z najstarszych śląskich miast. Linia magistralna CE-95 przebiega przez Wołów łącząc Śląsk ze Szczecinem. Zapewnia doskonałą komunikację zarówno wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz. Dodatkowym atutem gminy będzie most w Brzegu Dolnym, który ma zostać otwarty do końca 2013 roku, ułatwiając komunikację między Wołowem a Wrocławiem oraz dojazd do autostrady A4 w północnej części województwa. Podstrefa Wołów została utworzona na terenie gminy przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!

POPULARNE KATEGORIE W TWOIM MIEŚCIE


Kolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneNieruchomościBibliotekiFotografKuchnia PolskaZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarz • wol DentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe