Informacje o mieście Uniejów

Uniejów jest miastem w województwie łódzkim, w powiecie poddebickim, położonym 60 km od Łodzi, co sprawia, że jest to dobre miejsce na łódzkie wycieczki. Zamieszkuje ją około 3000 osób, ale w sezonie letnim liczba ta jest znacznie większa. Tutejszy kompleks termalny przyciąga tysiące turystów pragnących odpocząć i zrelaksować się w uzdrawiającej, gorącej wodzie.

Jeśli szukasz nieskażonej przyrody, żywych śladów historii i pozytywnej energii, przyjedź na Uniejów. Będziecie Państwo zauroczeni naszą gościnnością i różnorodnością doznań! Oryginalna oferta turystyczna naszego miasta oraz inwestycje wykorzystujące potencjał wód termalnych zostały docenione w licznych konkursach.

Informacje o mieście

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!Popularne kategorie