Wyszukaj kategorie w PasymInformacje o mieście Pasym

Pasym położony nad jeziorem, na Warmii i Mazurach, w dzielnicy Szczytno, zaledwie 30 km od stolicy - Olsztyna, otoczony pięknymi lasami i jeziorami, stwarza możliwość wypoczynku na łonie natury. Nasze warunki naturalne, cechy klimatyczne, ukształtowanie terenu, lasy, jeziora, czyste i naturalne pomniki, przyroda i sprawiają, że Pasym jest idealnym miejscem do wypoczynku z dala od zgiełku. Pasym to idealne miejsce do wędkowania, zbierania owoców leśnych, kontaktu z przyrodą i historią. Jesteśmy miastem czterech wież: dwóch kościołów, wieży ratuszowej i położonym bezpośrednio nad pięknym jeziorem Kalwa. Co roku odbywają się tu Pasymskie Koncerty Organów i Muzyki Kameralnej, gromadzące wykonawców z całego świata.

Zarejestruj się

Tylko 5 minut dzieli Cię od założenia własnej wizytówki na CityOn.pl do której masz dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu! Zarejestruj się lub poznaj zalety Naszego portalu!

Widok z drona

Podziel się

Podziel się z Naszymi użytkownikami unikatowymi zdjęciami z Twojego miasta, filmami wideo oraz zdjęciami. Skontaktuj się z Nami a resztę zrobimy za Ciebie!