Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Żary.

Zobacz wyniki dla najbliżej zlokalizowanych miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w okolicy miasta Żary. Sprawdź godziny otwarcia, dane kontaktowe, lokalizacja, dojazd or dodatkowe informacje.


Kościół Krzyża Świętego - kościół

Ogrodowa 1 - Żary


Kościół Krzyża Świętego zlokalizowany jest na ulicy Ogrodowa 1 w mieście Żary - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Krzyża Świętego - Żary (Ogrodowa 1)

Kościół Św. Józefa Oblubieńca - kościół

Szymanowskiego 4 - Żary


Kościół Św. Józefa Oblubieńca zlokalizowany jest na ulicy Szymanowskiego 4 w mieście Żary - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Józefa Oblubieńca - Żary (Szymanowskiego 4)

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - kościół

11 listopada 30 - Żary


Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zlokalizowany jest na ulicy 11 listopada 30 w mieście Żary - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Żary (11 listopada 30)

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - kościół

Mickiewicza 8 - Żarów


Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa zlokalizowany jest na ulicy Mickiewicza 8 w mieście Żarów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żarów (Mickiewicza 8)

Kościół Miłosierdzia Bożego - kościół

Okrzei 88 - Żary


Kościół Miłosierdzia Bożego zlokalizowany jest na ulicy Okrzei 88 w mieście Żary - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Miłosierdzia Bożego - Żary (Okrzei 88)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL