Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Ostrołęka.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalizowanych w okolicy miasta Ostrołęka oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Kościół Nawiedzenia NMP (Fara) - kościół

Szwedzka 2 - Ostrołęka Stare Miasto


Kościół Nawiedzenia NMP (Fara) zlokalizowany jest na ulicy Szwedzka 2 w mieście Ostrołęka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Nawiedzenia NMP (Fara) - Ostrołęka (Szwedzka 2)

Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego - kościół

Gomulickiego 1 A - Ostrołęka Stare Miasto


Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego zlokalizowany jest na ulicy Gomulickiego 1 A w mieście Ostrołęka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego - Ostrołęka (Gomulickiego 1 A)

Kościół Zbawiciela Świata - kościół

Goworowska 49 - Ostrołęka Bursztynowe


Kościół Zbawiciela Świata zlokalizowany jest na ulicy Goworowska 49 w mieście Ostrołęka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Zbawiciela Świata - Ostrołęka (Goworowska 49)

Kościół Św. Franciszka z Asyżu - kościół

Bohaterów Warszawy 21 - Ostrołęka Centrum


Kościół Św. Franciszka z Asyżu zlokalizowany jest na ulicy Bohaterów Warszawy 21 w mieście Ostrołęka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Franciszka z Asyżu - Ostrołęka (Bohaterów Warszawy 21)

Kościół NMP Królowej Polski - kościół

3 maja 33 - Olszewo-Borki


Kościół NMP Królowej Polski zlokalizowany jest na ulicy 3 maja 33 w mieście Olszewo-Borki - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół NMP Królowej Polski - Olszewo-Borki (3 maja 33)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL