Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Węgrów.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalizowanych w okolicy miasta Węgrów oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - kościół

Strażacka 5 - Węgrów


Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zlokalizowany jest na ulicy Strażacka 5 w mieście Węgrów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Węgrów (Strażacka 5)

Kościół św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary - kościół

Tadeusza Kościuszki 27a - Węgrów


Kościół św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary zlokalizowany jest na ulicy Tadeusza Kościuszki 27a w mieście Węgrów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary - Węgrów (Tadeusza Kościuszki 27a)

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - kościół

Bagno 31 - Bagno


Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zlokalizowany jest na ulicy Bagno 31 w mieście Bagno - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Bagno (Bagno 31)

Kościół Św. Leonarda - kościół

Nowomiejska 74 - Liw


Kościół Św. Leonarda zlokalizowany jest na ulicy Nowomiejska 74 w mieście Liw - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Leonarda - Liw (Nowomiejska 74)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL