Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Turek.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalizowanych w okolicy miasta Turek oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - kościół

Pl. Sienkiewicza 4 - Turek


Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa zlokalizowany jest na ulicy Pl. Sienkiewicza 4 w mieście Turek - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa - Turek (Pl. Sienkiewicza 4)

Kościół Św. Barbary - kościół

Skwer Jana Pawła II 1 - Turek


Kościół Św. Barbary zlokalizowany jest na ulicy Skwer Jana Pawła II 1 w mieście Turek - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Barbary - Turek (Skwer Jana Pawła II 1)

Kościół Matki Bożej Fatimskiej - kościół

Obrzębin 110 - Turek


Kościół Matki Bożej Fatimskiej zlokalizowany jest na ulicy Obrzębin 110 w mieście Turek - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Matki Bożej Fatimskiej - Turek (Obrzębin 110)

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - kościół

Sportowa 1 - Psary


Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny zlokalizowany jest na ulicy Sportowa 1 w mieście Psary - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Psary (Sportowa 1)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL