Aktualne Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalziowane w mieście Rumia - lipiec 2024

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalizowanych w obszarze miasta Rumia oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji.


Kościół Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza - kościół

Podgórna 1 - Rumia Zagórze


Kościół Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza zlokalizowany jest na ulicy Podgórna 1 w mieście Rumia - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza - Rumia (Podgórna 1)

Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych (Salezjanie) - kościół

NMP Wspomożenia Wiernych 1 - Rumia Zagórze


Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych (Salezjanie) zlokalizowany jest na ulicy NMP Wspomożenia Wiernych 1 w mieście Rumia - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych (Salezjanie) - Rumia (NMP Wspomożenia Wiernych 1)

Kościół Przemienienia Pańskiego - kościół

Biała 66 B - Biała Biała Rzeka


Kościół Przemienienia Pańskiego zlokalizowany jest na ulicy Biała 66 B w mieście Biała - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Kościół Przemienienia Pańskiego - Biała (Biała 66 B)

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego (Salezjanie) - kościół

Kościelna 20 - Rumia Stara Rumia


Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego (Salezjanie) zlokalizowany jest na ulicy Kościelna 20 w mieście Rumia - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego (Salezjanie) - Rumia (Kościelna 20)

Kościół Św. Jana z Kęt - kościół

Stoczniowców 23 - Rumia Janowo


Kościół Św. Jana z Kęt zlokalizowany jest na ulicy Stoczniowców 23 w mieście Rumia - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Jana z Kęt - Rumia (Stoczniowców 23)