Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Oleśnica.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji zlokalizowanych w okolicy miasta Oleśnica oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Bazylika Św. Jana Apostoła i Ewangelisty - kościół

Łużycka 4 - Oleśnica


Bazylika Św. Jana Apostoła i Ewangelisty zlokalizowany jest na ulicy Łużycka 4 w mieście Oleśnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Bazylika Św. Jana Apostoła i Ewangelisty - Oleśnica (Łużycka 4)

Kaplica Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej - kościół

Plac Fatimski 1 - Oleśnica Wądoły


Kaplica Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej zlokalizowany jest na ulicy Plac Fatimski 1 w mieście Oleśnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kaplica Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej - Oleśnica (Plac Fatimski 1)

Kościół Św. Jadwigi - kościół

Czereśniowa 12 - Dobroszyce


Kościół Św. Jadwigi zlokalizowany jest na ulicy Czereśniowa 12 w mieście Dobroszyce - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Jadwigi - Dobroszyce (Czereśniowa 12)

Kościół Św. Michała Archanioła - kościół

Solniki Wielkie 25 - Solniki Wielkie


Kościół Św. Michała Archanioła zlokalizowany jest na ulicy Solniki Wielkie 25 w mieście Solniki Wielkie - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Michała Archanioła - Solniki Wielkie (Solniki Wielkie 25)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL