Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w mieście Milicz.

Zobacz wyniki dla najbliżej zlokalizowanych miejsc z kategorii Kościoły - msze święte oraz informacje o lokalizacji w okolicy miasta Milicz. Sprawdź godziny otwarcia, dane kontaktowe, lokalizacja, dojazd or dodatkowe informacje.


Kościół Św. Michała Archanioła - kościół

Kościelna 5 - Milicz


Kościół Św. Michała Archanioła zlokalizowany jest na ulicy Kościelna 5 w mieście Milicz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Michała Archanioła - Milicz (Kościelna 5)

Kościół Św. Anny - kościół

Łowiecka 1 A - Milicz


Kościół Św. Anny zlokalizowany jest na ulicy Łowiecka 1 A w mieście Milicz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Anny - Milicz (Łowiecka 1 A)

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - kościół

Kościelna 21 - Wierzchowice


Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zlokalizowany jest na ulicy Kościelna 21 w mieście Wierzchowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Wierzchowice (Kościelna 21)

Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Salezjanie) - kościół

Kościelna 6 - Sułów Łąki


Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Salezjanie) zlokalizowany jest na ulicy Kościelna 6 w mieście Sułów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Salezjanie) - Sułów (Kościelna 6)

Kościół Św. Maksymiliana Marii Kolbego - kościół

Polna 2 - Krośnice


Kościół Św. Maksymiliana Marii Kolbego zlokalizowany jest na ulicy Polna 2 w mieście Krośnice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Kościół Św. Maksymiliana Marii Kolbego - Krośnice (Polna 2)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL