Ostatnia aktualizacja 2024-07-08 09:37

Dolineo - informacje

Wojciechowska - Lublin


Kategorie wizytówki:
edukacja
oprogramowanie dla firm
szkolenia

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-704
Ulica: Wojciechowska
Numer budynku/domu: 7E

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Dolineo otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: godzina otwarcia nieznana
wtorek: godzina otwarcia nieznana
środa: godzina otwarcia nieznana
czwartek: godzina otwarcia nieznana
piatek: godzina otwarcia nieznana
sobota: godzina otwarcia nieznana
niedziela: godzina otwarcia nieznana

Dane Kontaktowe - Dolineo.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: dolineo.com

Informacje

Dolineo to system wspierający procesy HR – onboarding, rozwój pracowników, zarządzanie wiedzą, feedback i ocenę okresową. Posiada wbudowany katalog ponad 220 gotowych szkoleń z różnych obszarów. Platforma umożliwia też dzielenie się wewnętrzną wiedzą – udostępniaj gotowe pliki, projektuj własne ścieżki proceduralne czy produktowe. Dzięki intuicyjnym kreatorom, stworzysz szkolenia, testy czy ankiety. Z Dolineo zoptymalizujesz onboarding, zbudujesz firmową bazę wiedzy czy zautomatyzujesz proces feedbacku i oceny okresowej. Zadbaj o ujednolicenie i dostępność wiedzy. Bieżące monitorowanie postępów i wyników zapewni Ci moduł raportów. Otrzymasz też pełne wsparcie - m.in. warsztat dla administratorów oraz mailowy helpdesk. Uruchom system nawet w 2 dni i dołącz do firm, które wybrały Dolineo i usprawnij procesy HR w Twojej organizacji!

Lokalizacja na mapie Dolineo - Wojciechowska , Lublin.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Dolineo zlokalizowanego w mieście Lublin korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Wojciechowska , Lublin Dolineo Lublin - Google street View


Galeria:

Image 1


Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.