Ostatnia aktualizacja 2024-02-07 05:04

Wyrwol - pralnia w Bytomiu - informacje

ul. Dunikowskiego - Bytom


Kategorie wizytówki:
firma sprzątajaca
pralnia

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Bytom
Kod pocztowy: 41-936
Ulica: ul. Dunikowskiego
Numer budynku/domu: 49

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Wyrwol - pralnia w Bytomiu otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 08:00-16:00
wtorek: 08:00-16:00
środa: 08:00-16:00
czwartek: 08:00-16:00
piatek: 08:00-16:00
sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - Wyrwol - pralnia w Bytomiu.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: https://wyrwol.pl

Informacje

Wyrwol to pralnia w Bytomiu, która od lat dba o czystość powierzanych jej ubrań, dywanów, firan, zasłon, czy obrusów. Co więcej, oprócz prania, możliwe jest tu również zamówienie prasowania. Należy podkreślić, iż obok zamówień indywidualnych, pralnia Wyrwol realizuje również zlecenia od firm, obsługując restauracje oraz hotele. Jak łatwo się domyślić, wszystko przebiega z dbałością nie tylko o poziom czystości, lecz również czas wykonania usługi. Uwaga! Obok standardowych usług, można zamówić również pomoc w sprzątaniu poremontowych mieszkań i biur!

Lokalizacja na mapie Wyrwol - pralnia w Bytomiu - ul. Dunikowskiego, Bytom.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Wyrwol - pralnia w Bytomiu zlokalizowanego w mieście Bytom korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do ul. Dunikowskiego, Bytom Wyrwol - pralnia w Bytomiu Bytom - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.

Płyta wiórowa, to materiał wykonany z drobnych wiórów drewnianych, połączonych syntetycznymi żywicami pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Systemy lojalnościowe stanowią kluczowy element strategii sprzedażowej współczesnych firm, oferując nie tylko narzędzie do budowania lojalności klientów,

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo.