Ostatnia aktualizacja 2024-07-04 12:32

Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty - informacje

Aleja Józefa Piłsudskiego - Dąbrowa Górnicza


Kategorie wizytówki:
Dentyści i stomatolodzy
dentysta
protetyk
stomatolog
stomatologia

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy: 41-300
Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego
Numer budynku/domu: 13

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 08:30-12:30
wtorek: 08:30-12:30
środa: 08:30-12:30
czwartek: 08:30-12:30
piatek: zamknięte
sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: https://www.stomatologiarosak.pl/

Informacje

Gabinet Stomatologiczny dr. Rosak to miejsce, gdzie dbamy nie tylko o zdrowie jamy ustnej, ale również o komfort i satysfakcję naszych pacjentów. Jako doświadczony dentysta specjalizujący się w stomatologii oraz protetyce, dr Rosak oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Implanty oraz protetyka to nasza specjalność, która pozwala nam przywracać pełnię uśmiechu i komfort codziennego życia naszym pacjentom. Stomatologia jest obszarem naszej głębokiej ekspertyzy, obejmującym szeroki zakres usług, od profilaktyki po zaawansowane leczenie, zapewniając naszym pacjentom zdrowie i estetykę ich jamy ustnej. Zadbaj o swoje zdrowie jamy ustnej już dziś! Umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym.

Lokalizacja na mapie Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty - Aleja Józefa Piłsudskiego, Dąbrowa Górnicza.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty zlokalizowanego w mieście Dąbrowa Górnicza korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Aleja Józefa Piłsudskiego, Dąbrowa Górnicza Stomatologia dr Rosak – Dentysta | Protetyka | Implanty Dąbrowa Górnicza - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.