Ostatnia aktualizacja 2024-07-06 18:09

Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling - informacje

Emaus - Kraków


Kategorie wizytówki: Fizjoterapeuta
masaż
masazystki

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-213
Ulica: Emaus
Numer budynku/domu: 40/3

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00-19:00
wtorek: 10:00-19:00
środa: 10:00-19:00
czwartek: 10:00-19:00
piatek: 10:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

telefon kontaktowy: 505208838
adres email: przestrzenholistyka@gmail.com
Strona internetowa: https://www.przestrzenholistyka.pl/

Informacje

Przestrzeń Holistyka to wyjątkowe miejsce w sercu Krakowa, ukryte w zacisznej kamienicy, z dala od miejskiego zgiełku. Specjalizujemy się w holistycznym podejściu do zdrowia, oferując naturalne metody pielęgnacji i regeneracji ciała oraz umysłu. Nasz zespół składa się z czterech pasjonatek, które specjalizują się w masażach twarzy (Kobido, Facemodeling), masażach ciała oraz fizjoterapii stomatologicznej. Regularnie prowadzimy także zajęcia pilatesu. Odwiedź nas i przekonaj się, jak kompleksowe podejście do zdrowia może wpłynąć na jakość Twojego życia. Zapraszamy do Przestrzeni Holistyka – Twojej oazy spokoju i harmonii.

Lokalizacja na mapie Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling - Emaus, Kraków.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling zlokalizowanego w mieście Kraków korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Emaus, Kraków Przestrzeń Holistyka - Masaż Kobido | Facemodeling Kraków - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.