Ostatnia aktualizacja 2024-07-10 13:58

Po kawałku Pizza i Kawa - informacje

Starowiejska 2a/2 - Rumia


Kategorie wizytówki:
pizza
pizzeria

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Rumia
Kod pocztowy: 84-230
Ulica: Starowiejska 2a/2

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Po kawałku Pizza i Kawa otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 12:00-23:00
wtorek: 12:00-23:00
środa: 12:00-23:00
czwartek: 12:00-23:00
piatek: 12:00-23:59
sobota: 12:00-23:59
niedziela: 12:00-23:00

Dane Kontaktowe - Po kawałku Pizza i Kawa.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: po-kawalku.pl

Informacje

W naszym lokalu oferujemy autentyczną kuchnię włoską, przygotowaną z pasją i dbałością o każdy szczegół. Specjalizujemy się w pysznych pizzach, które wypiekamy na miejscu z użyciem świeżych składników i włoskich produktów, takich jak włoskie wędliny i sery. Nasza oferta obejmuje zarówno posiłki na miejscu, jak i jedzenie na wynos oraz z dowozem, dzięki czemu możesz cieszyć się śródziemnomorskimi smakami w domu.

Lokalizacja na mapie Po kawałku Pizza i Kawa - Starowiejska 2a/2, Rumia.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Po kawałku Pizza i Kawa zlokalizowanego w mieście Rumia korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Starowiejska 2a/2, Rumia Po kawałku Pizza i Kawa Rumia - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.