Ostatnia aktualizacja 2024-04-20 02:52

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego - informacje

Ul. Ułańska 7B - Katowice


Kategorie wizytówki: szkoły muzyczne

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Kraj: Polska
Województwo województwo Śląskie
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-887
Ulica: Ul. Ułańska 7B

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 07:30-20:30
wtorek: 07:30-20:30
środa: 07:30-20:30
czwartek: 07:30-20:30
piatek: 07:30-20:30
sobota: 09:00-17:00
niedziela: 14:00-20:00

Dane Kontaktowe - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

telefon kontaktowy: +48 32 250 63 71
Strona internetowa: https://zpsm.edu.pl

Lokalizacja na mapie Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego - Ul. Ułańska 7B , Katowice.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego zlokalizowanego w mieście Katowice korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Ul. Ułańska 7B , Katowice Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. K. Szymanowskiego Katowice - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.

Płyta wiórowa, to materiał wykonany z drobnych wiórów drewnianych, połączonych syntetycznymi żywicami pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Systemy lojalnościowe stanowią kluczowy element strategii sprzedażowej współczesnych firm, oferując nie tylko narzędzie do budowania lojalności klientów,

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo.