Ostatnia aktualizacja 2024-07-09 09:07

Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski - informacje

Klonowa - Nieznanice


Kategorie wizytówki:
budowa domów

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Nieznanice
Kod pocztowy: 42-270
Ulica: Klonowa
Numer budynku/domu: 1

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 07:00-17:00
wtorek: 07:00-17:00
środa: 07:00-17:00
czwartek: 07:00-17:00
piatek: 07:00-17:00
sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: nowoczesne-domki.pl

Informacje

Spełniamy marzenia naszych klientów o własnym domku letniskowym w pięknej okolicy. Masz już działkę i chcesz odpowiednio ją zagospodarować? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy producentem domków drewnianych – typowo letniskowych, całorocznych, z poddaszem, na działki ROD oraz do ogrodów. Różne wymiary, liczby pomieszczeń i ich rozkłady oraz stylistyka pozwoli Ci dobrać projekt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Nasze budynki są funkcjonalne, ciepłe, bezpieczne i bardzo solidne. Solidność i trwałość zapewnia wykorzystanie dobrej jakości drewna pochodzącego ze sprawdzonych źródeł, własny park maszynowy (wszystkie elementy konstrukcji wytwarzamy samodzielnie) oraz rzemieślnicze doświadczenie i perfekcyjna znajomość zasad obróbki drewna.

Lokalizacja na mapie Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski - Klonowa, Nieznanice.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski zlokalizowanego w mieście Nieznanice korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Klonowa, Nieznanice Nowoczesne Domki Daniel Dąbrowski Nieznanice - Google street View


Galeria:

Image 1


Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.