Nadmorskie Przedszkole Montessori - informacje

ul. Pomorska - Gdańsk


Kategorie wizytówki: niepubliczne przedszkole

Zareklamuj swoją firmę, biznes lub witrynę już teraz - ponad 200 tysięcy wyświetleń miesięcznie - zareklamuj się już od 200 zł. Skontaktuj się z nami kontakt@cityon.pl

Napisz do nas: kontakt@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-343
Ulica: ul. Pomorska
Numer budynku/domu: 48

Godziny otwarcia.


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Nadmorskie Przedszkole Montessori otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: godzina otwarcia nieznana
wtorek: godzina otwarcia nieznana
środa: godzina otwarcia nieznana
czwartek: godzina otwarcia nieznana
piatek: godzina otwarcia nieznana
sobota: godzina otwarcia nieznana
niedziela: godzina otwarcia nieznana

Dane Kontaktowe - Nadmorskie Przedszkole Montessori.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: nadmorskieprzedszkole.pl/

Informacje

Nasze Przedszkole powstało z potrzeby stworzenia miejsca, w którym Dzieci będą traktowane z szacunkiem i otoczone miłością. Nasza kadra, oprócz kwalifikacji wnosi dużo ciepła i serca. Zależy nam, aby nasze Przedszkolaki czuły się tu jak w domu. W grupach zróżnicowanych wiekowo, przypominających relacje rodzinne, dzieci uczą się akceptacji i empatii, przekazują sobie wiedzę, a rywalizację zastępuje współpraca. Podczas codziennej pracy własnej, opierającej się na metodzie Montessori, nasze Przedszkolaki nie tylko poszerzają swoją wiedzę w zakresie języka, matematyki czy kultury, ale także uczą się samodzielności, wiary we własne możliwości, krytycznego myślenia oraz otwartości na świat. Dodatkowo, codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz anglojęzyczny nauczyciel w sali pomagają w naturalny sposób przyswoić drugi język. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, w sercu Jelitkowa, mamy możliwość spędzania spacerów na łonie natury: plaży, parku, a od czasu do czasu na placu zabaw. Bardzo ważną rolę odgrywa dla nas zdrowe odżywianie, dlatego przygotowywane przez nas pierwsze i drugie śniadania są zbilansowane, różnorodne, sporządzone ze świeżych, ekologicznych produktów najwyższej jakości. Dbamy o to aby każdego dnia dzieci spożywały świeże, sezonowe owoce i warzywa oraz organizujemy profesjonalne kursy kulinarne.

Lokalizacja na mapie Nadmorskie Przedszkole Montessori - ul. Pomorska, Gdańsk.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Nadmorskie Przedszkole Montessori zlokalizowanego w mieście Gdańsk korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do ul. Pomorska, Gdańsk Nadmorskie Przedszkole Montessori Gdańsk - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Zwiedzanie Szczyrku na rowerze elektrycznym to świetny pomysł - takim jednośladem można objechać całe miasto,...

Wrocław, z jego malowniczymi uliczkami, historycznymi zabytkami i tętniącym życiem rynkiem pozwala na spędzenie naprawdę niezapomnianych chwil we dwoje.

Planujesz wyjazd z dziećmi do Skandynawii? Jeśli zastanawiasz się nad tym, które państwo odwiedzić w pierwszej kolejności, polecamy

Podróże do Niemiec z Polski są dziś bardzo częstym zjawiskiem. Część osób wyjeżdża do zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych, inni rekreacyjnych.

Firma potrzebuje nowych inwestycji, żeby zwiększać dochody i rozwijać działalność. Ale jak inwestować, kiedy przychody ledwo wystarczają na pokrycie bieżących wydatków

Holandia znana z malowniczych krajobrazów, kanałów i polach tulipanów, jest również jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do pracy w Europie.

Opalanie się nad morzem to przyjemność, ale wymaga także odpowiedniej wiedzy i ostrożności, aby uniknąć szkód dla skóry.

Planując wakacje w ciepłych krajach, wiele osób zastanawia się, czy warto skorzystać z usług solarium przed podróżą.

Opalanie się w górach to nie tylko przyjemność, ale także ważne działanie dla zdrowia