Ostatnia aktualizacja 2024-04-24 09:26

Bar Kebab Sanok - informacje

Mickiewicza 36 - Sanok


Kategorie wizytówki: Inne miejsca i firmy

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Kraj: Polska
Miasto: Sanok
Kod pocztowy: 38-500
Ulica: Mickiewicza 36

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Bar Kebab Sanok otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00-23:30
wtorek: 10:00-23:30
środa: 10:00-23:30
czwartek: 10:00-23:30
piatek: 10:00-03:00
sobota: 11:00-03:00
niedziela: 12:00-22:00

Dane Kontaktowe - Bar Kebab Sanok.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

telefon kontaktowy: +48730718201
Strona internetowa:

Lokalizacja na mapie Bar Kebab Sanok - Mickiewicza 36, Sanok.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Bar Kebab Sanok zlokalizowanego w mieście Sanok korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Mickiewicza 36, Sanok Bar Kebab Sanok Sanok - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.

Płyta wiórowa, to materiał wykonany z drobnych wiórów drewnianych, połączonych syntetycznymi żywicami pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Systemy lojalnościowe stanowią kluczowy element strategii sprzedażowej współczesnych firm, oferując nie tylko narzędzie do budowania lojalności klientów,

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo.