Ostatnia aktualizacja 2024-04-29 08:57

Bajdas Michał Lek - Stomatolog - informacje

Ogrodowa 2 - Piwniczna-Zdrój


Kategorie wizytówki:
dentysta

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Kraj: Polska
Miasto: Piwniczna-Zdrój
Kod pocztowy: 33-350
Ulica: Ogrodowa 2
Numer budynku/domu: 33-350

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Bajdas Michał Lek - Stomatolog otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 08:00-11:30
wtorek: 12:30-16:00
środa: 08:00-11:30
czwartek: 08:00-13:00
piatek: 12:30-15:30
sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - Bajdas Michał Lek - Stomatolog.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

telefon kontaktowy: +48607219869
Strona internetowa: https://www.mp.pl/lekarz/michal.bajdas

Lokalizacja na mapie Bajdas Michał Lek - Stomatolog - Ogrodowa 2 , Piwniczna-Zdrój.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Bajdas Michał Lek - Stomatolog zlokalizowanego w mieście Piwniczna-Zdrój korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Ogrodowa 2 , Piwniczna-Zdrój Bajdas Michał Lek - Stomatolog Piwniczna-Zdrój - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.

Płyta wiórowa, to materiał wykonany z drobnych wiórów drewnianych, połączonych syntetycznymi żywicami pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Systemy lojalnościowe stanowią kluczowy element strategii sprzedażowej współczesnych firm, oferując nie tylko narzędzie do budowania lojalności klientów,

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo.