Ostatnia aktualizacja 2024-07-09 09:06

Przychodnia Weterynaryjna Toris | Gabinet Weterynaryjny | Weterynarz | Lekarz weterynarii - informacje

Ostródzka - Warszawa


Kategorie wizytówki:
klinika weterynaryjna
Weterynaria - Usługi
weterynarzWeterynarze

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Dzielnica: Białołęka
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-289
Ulica: Ostródzka
Numer budynku/domu: 226

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Przychodnia Weterynaryjna Toris | Gabinet Weterynaryjny | Weterynarz | Lekarz weterynarii otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 11:00-19:00
wtorek: 11:00-19:00
środa: 11:00-19:00
czwartek: 11:00-19:00
piatek: 11:00-19:00
sobota: godzina otwarcia nieznana
niedziela: godzina otwarcia nieznana

Informacje

Zapraszamy do Przychodni Weterynaryjnej Toris, znanego gabinetu weterynaryjnego na Białołęce. Jesteśmy doświadczonym zespołem weterynarzy, gotowym do zapewnienia opieki medycznej Twojemu pupilowi w każdej sytuacji. Nasza przychodnia oferuje szeroki zakres usług zdrowotnych dla zwierząt domowych, gwarantując opiekę na najwyższym poziomie. Klinika weterynaryjna Toris to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową pomoc dla swojego zwierzaka. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rutynowych szczepień, leczenia chorób, czy pielęgnacji, nasz wykwalifikowany personel jest gotów służyć pomocą. Odwiedź nasz gabinet na Białołęce i zaufaj profesjonalizmowi naszego zespołu w dbaniu o zdrowie Twojego pupila.

Lokalizacja na mapie Przychodnia Weterynaryjna Toris | Gabinet Weterynaryjny | Weterynarz | Lekarz weterynarii - Ostródzka, Warszawa.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Przychodnia Weterynaryjna Toris | Gabinet Weterynaryjny | Weterynarz | Lekarz weterynarii zlokalizowanego w mieście Warszawa korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Ostródzka, Warszawa Przychodnia Weterynaryjna Toris | Gabinet Weterynaryjny | Weterynarz | Lekarz weterynarii Warszawa - Google street View
Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.