Ostatnia aktualizacja 2024-05-12 16:54

My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych - informacje

Chałubińskiego - Warszawa


Kategorie wizytówki: agencje pracy
agencje pracy tymczasowej

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Dzielnica: Ochota
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-004
Ulica: Chałubińskiego
Numer budynku/domu: 9 lokal 2

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: 08:00-16:00
wtorek: 08:00-16:00
środa: 08:00-16:00
czwartek: 08:00-16:00
piatek: 08:00-16:00
sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

Dane Kontaktowe - My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: https://mywspieramy.org/

Informacje

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, agencja pracy. Lokalizacja firmy to Warszawa, Polska. Agencja specjalizuje się z rekrutacji za zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Pomaga osobom niepełnosprawnym w znalezieniu pracy. Wyszukuje osoby niepełnosprawne, które gotowe są podjąć zatrudnienie i mają odpowiednie kwalifikacje zgodnie z potrzebami klientów. Wspiera pracodawców w zatrudnianiu osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Lokalizacja na mapie My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych - Chałubińskiego , Warszawa.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanego w mieście Warszawa korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Chałubińskiego , Warszawa My Wspieramy - Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych Warszawa - Google street View


Galeria:

Image 1


Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.

Płyta wiórowa, to materiał wykonany z drobnych wiórów drewnianych, połączonych syntetycznymi żywicami pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.

Systemy lojalnościowe stanowią kluczowy element strategii sprzedażowej współczesnych firm, oferując nie tylko narzędzie do budowania lojalności klientów,

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo.