Szkoły podstawowe w mieście Wrocław.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w okolicy miasta Wrocław oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sigma" - podstawówka

pl. Macieja 7a - Wrocław-Śródmieście


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sigma" zlokalizowany jest na ulicy pl. Macieja 7a w mieście Wrocław-Śródmieście - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa "Sigma" - Wrocław-Śródmieście (pl. Macieja 7a)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ente - podstawówka

Orzeszkowej 80a - Wrocław-Śródmieście


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ente zlokalizowany jest na ulicy Orzeszkowej 80a w mieście Wrocław-Śródmieście - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ente - Wrocław-Śródmieście (Orzeszkowej 80a)

Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej Dla Dzieci Z Autyzmem We Wrocławiu - podstawówka

Młodych Techników 58 - Wrocław-Stare Miasto


Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej Dla Dzieci Z Autyzmem We Wrocławiu zlokalizowany jest na ulicy Młodych Techników 58 w mieście Wrocław-Stare Miasto - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej Dla Dzieci Z Autyzmem We Wrocławiu - Wrocław-Stare Miasto (Młodych Techników 58)

Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa We Wrocławiu - podstawówka

Młodych Techników 58 - Wrocław-Stare Miasto


Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa We Wrocławiu zlokalizowany jest na ulicy Młodych Techników 58 w mieście Wrocław-Stare Miasto - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa We Wrocławiu - Wrocław-Stare Miasto (Młodych Techników 58)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "International Primary School" - podstawówka

Drukarska 52 - Wrocław-Krzyki


Niepubliczna Szkoła Podstawowa "International Primary School" zlokalizowany jest na ulicy Drukarska 52 w mieście Wrocław-Krzyki - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa "International Primary School" - Wrocław-Krzyki (Drukarska 52)

Autorska Szkoła Podstawowa Jaskółka We Wrocławiu - podstawówka

Robotnicza 36 - Wrocław-Fabryczna


Autorska Szkoła Podstawowa Jaskółka We Wrocławiu zlokalizowany jest na ulicy Robotnicza 36 w mieście Wrocław-Fabryczna - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Autorska Szkoła Podstawowa Jaskółka We Wrocławiu - Wrocław-Fabryczna (Robotnicza 36)

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" - podstawówka

Stalowowolska 24 - Wrocław-Fabryczna


Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" zlokalizowany jest na ulicy Stalowowolska 24 w mieście Wrocław-Fabryczna - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" - Wrocław-Fabryczna (Stalowowolska 24)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro - podstawówka

Toruńska 72 - Wrocław-Psie Pole


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro zlokalizowany jest na ulicy Toruńska 72 w mieście Wrocław-Psie Pole - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro - Wrocław-Psie Pole (Toruńska 72)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Alis" - podstawówka

Orla 3 - Wrocław-Krzyki


Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Alis" zlokalizowany jest na ulicy Orla 3 w mieście Wrocław-Krzyki - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Alis" - Wrocław-Krzyki (Orla 3)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori We Wrocławiu - podstawówka

al. Pracy 24 - Wrocław-Fabryczna


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori We Wrocławiu zlokalizowany jest na ulicy al. Pracy 24 w mieście Wrocław-Fabryczna - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori We Wrocławiu - Wrocław-Fabryczna (al. Pracy 24)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ INNE KATEGORIE W MIEŚCIE WROCŁAW:


Kolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe