Szkoły podstawowe zlokalizowane w mieście Stary Sącz.

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w obszarze miasta Stary Sącz oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Szkoły podstawowe.


Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - podstawówka

Towarowa 6 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zlokalizowany jest na ulicy Towarowa 6 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - Nowy Sącz (Towarowa 6)

Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii W Gołkowicach - podstawówka

Gołkowice Górne 65 - Gołkowice Górne


Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii W Gołkowicach zlokalizowany jest na ulicy Gołkowice Górne 65 w mieście Gołkowice Górne - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii W Gołkowicach - Gołkowice Górne (Gołkowice Górne 65)

Szkoła Podstawowa - podstawówka

Brzezna 245 - Brzezna


Szkoła Podstawowa zlokalizowany jest na ulicy Brzezna 245 w mieście Brzezna - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa - Brzezna (Brzezna 245)

Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej W Żeleźnikowej Wielkiej - podstawówka

Żeleźnikowa Wielka 216 - Żeleźnikowa Wielka


Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej W Żeleźnikowej Wielkiej zlokalizowany jest na ulicy Żeleźnikowa Wielka 216 w mieście Żeleźnikowa Wielka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej W Żeleźnikowej Wielkiej - Żeleźnikowa Wielka (Żeleźnikowa Wielka 216)

Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Świebockiego W Barcicach - podstawówka

Barcice Dolne 66 - Barcice Dolne Barcice Dolne


Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Świebockiego W Barcicach zlokalizowany jest na ulicy Barcice Dolne 66 w mieście Barcice Dolne - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Świebockiego W Barcicach - Barcice Dolne (Barcice Dolne 66)