Cmentarze zlokalizowane w mieście Stary Sącz.

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Cmentarze zlokalizowanych w obszarze miasta Stary Sącz oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Cmentarze.


Cmentarz Komunalny (Stary) - cmentarze

Rocha - Stary Sącz


Cmentarz Komunalny (Stary) zlokalizowany jest na ulicy Rocha w mieście Stary Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Komunalny (Stary) - Stary Sącz (Rocha)

Cmentarz Komunalny (Nowy) - cmentarze

Nowa 1A - Stary Sącz


Cmentarz Komunalny (Nowy) zlokalizowany jest na ulicy Nowa 1A w mieście Stary Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Komunalny (Nowy) - Stary Sącz (Nowa 1A)

Cmentarz Komunalny - cmentarze

Śniadeckich 19 - Nowy Sącz


Cmentarz Komunalny zlokalizowany jest na ulicy Śniadeckich 19 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Komunalny - Nowy Sącz (Śniadeckich 19)

Cmentarz - cmentarze

Nowajowa Góra 610 - Nowajowa Góra


Cmentarz zlokalizowany jest na ulicy Nowajowa Góra 610 w mieście Nowajowa Góra - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz - Nowajowa Góra (Nowajowa Góra 610)

Cmentarz komunalny Gołąbkowice - cmentarze

Lwowska 138 - Nowy Sącz


Cmentarz komunalny Gołąbkowice zlokalizowany jest na ulicy Lwowska 138 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz komunalny Gołąbkowice - Nowy Sącz (Lwowska 138)

Cmentarz Komunalny - cmentarze

Szwedzka 4 - Limanowa


Cmentarz Komunalny zlokalizowany jest na ulicy Szwedzka 4 w mieście Limanowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Komunalny - Limanowa (Szwedzka 4)

Cmentarz Parafialny - cmentarze

Szwedzka 4 - Limanowa


Cmentarz Parafialny zlokalizowany jest na ulicy Szwedzka 4 w mieście Limanowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Parafialny - Limanowa (Szwedzka 4)

Cmentarz Rzymskokatolicki - cmentarze

Kościelny 1 - Gorlice


Cmentarz Rzymskokatolicki zlokalizowany jest na ulicy Kościelny 1 w mieście Gorlice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Rzymskokatolicki - Gorlice (Kościelny 1)

Cmentarz Katolicki - cmentarze

Kobyle 307 - Kobyle


Cmentarz Katolicki zlokalizowany jest na ulicy Kobyle 307 w mieście Kobyle - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Katolicki - Kobyle (Kobyle 307)

Cmentarz komunalny - cmentarze

Zagórzany - Zagórzany


Cmentarz komunalny zlokalizowany jest na ulicy Zagórzany w mieście Zagórzany - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz komunalny - Zagórzany (Zagórzany)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 125 - cmentarze

Zagórzany - Zagórzany


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 125 zlokalizowany jest na ulicy Zagórzany w mieście Zagórzany - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 125 - Zagórzany (Zagórzany)

Katolicki Cmentarz Komunalny - cmentarze

Kobylanka 223 - Kobylanka


Katolicki Cmentarz Komunalny zlokalizowany jest na ulicy Kobylanka 223 w mieście Kobylanka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Katolicki Cmentarz Komunalny - Kobylanka (Kobylanka 223)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 99 - cmentarze

Kobylanka 1 - Kobylanka


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 99 zlokalizowany jest na ulicy Kobylanka 1 w mieście Kobylanka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 99 - Kobylanka (Kobylanka 1)

Cmentarz wojenny z II wojny światowej - cmentarze

Pola 1 - Gorlice


Cmentarz wojenny z II wojny światowej zlokalizowany jest na ulicy Pola 1 w mieście Gorlice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z II wojny światowej - Gorlice (Pola 1)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 340 - cmentarze

Wola Nieszkowska 1 - Wola Nieszkowska


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 340 zlokalizowany jest na ulicy Wola Nieszkowska 1 w mieście Wola Nieszkowska - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 340 - Wola Nieszkowska (Wola Nieszkowska 1)

Cmentarz Komunalny - cmentarze

Leksandrowa 1 - Leksandrowa


Cmentarz Komunalny zlokalizowany jest na ulicy Leksandrowa 1 w mieście Leksandrowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Komunalny - Leksandrowa (Leksandrowa 1)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 339 - cmentarze

Sobołów 1 - Sobołów


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 339 zlokalizowany jest na ulicy Sobołów 1 w mieście Sobołów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 339 - Sobołów (Sobołów 1)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 104 - cmentarze

Rożnowice 1 - Rożnowice


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 104 zlokalizowany jest na ulicy Rożnowice 1 w mieście Rożnowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 104 - Rożnowice (Rożnowice 1)

Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 112 - cmentarze

Rożnowice 1 - Rożnowice


Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 112 zlokalizowany jest na ulicy Rożnowice 1 w mieście Rożnowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 112 - Rożnowice (Rożnowice 1)

Cmentarz Katolicki - cmentarze

Rożnowice 1 - Rożnowice


Cmentarz Katolicki zlokalizowany jest na ulicy Rożnowice 1 w mieście Rożnowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Cmentarz Katolicki - Rożnowice (Rożnowice 1)