Unicardia

Kluczborska 15 - Kraków Prądnik Biały


Unicardia - specjalistyczne centrum medyczne znajduje się się na ulicy Kluczborska 15 w mieście Kraków Prądnik Biały - województwo Małopolskie.

Kraków specjalistyczne centrum medyczne

Sprawdź jak dojechać

Zobacz na StreetView

Podziel się:

ulica:
Kluczborska 15
dzielnica:
Prądnik Biały
miasto:
Kraków
województwo:
województwo Małopolskie
Kod pocztowy:
31-271

DANE KONTAKTOWE


Godziny otwarcia


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2020 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19


Poniedziałek
08:00-22:00
Wtorek
08:00-22:00
Środa
08:00-22:00
Czwartek
08:00-22:00
Piątek
08:00-22:00
Sobota
09:00-12:00
Niedziela
zamknięte

Lokalizacja dla Kraków Kluczborska 15

Opis


UNICARDIA to nowoczesne i wyspecjalizowane Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń oferujące pomoc w chorobach układu krążenia. Jakość oferowanych usług oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby zgłaszających się do nas osób sprawia, że grono usatysfakcjonowanych Pacjentów nieustannie się powiększa. Za jakość naszych usług odpowiada przede wszystkim wykwalifikowana kadra specjalistów, wśród których znajdują się między innymi kardiolodzy, kardiochirurdzy, kardiolodzy dziecięcy. Zaawansowany technologicznie sprzęt oraz estetyczne i nowoczesne wyposażenie wnętrz gabinetów zapewniają komfort, rzetelność wykonywanej diagnostyki oraz bezpieczeństwo. UNICARDIA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, dostosowując terminy wizyt do indywidualnych możliwości czasowych naszych Pacjentów, uwzględniając jednak przede wszystkim ich aktualny stan zdrowia. W nagłych przypadkach, kiedy to zdrowie i samopoczucie chorego ulega nagłemu pogorszeniu – specjalistyczna pomoc zostaje udzielona najszybciej, jak to tylko możliwe. UNICARDIA odznacza się indywidualnym podejściem do pacjentów, połączonym z wysokiej jakości serwisem oraz niewymuszoną serdecznością.


Zdjęcia


Brak miejsca ktorego szukasz?

Załóż bezpłatne konto i dodawaj swoje miejsce za darmo!

Na jednym koncie możesz dodać do 6 własnych wizytówek

Zarejestruj się

Zaloguj się