Aktualne Salony fryzjerskie zlokalziowane w mieście Kraków - lipiec 2024

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Salony fryzjerskie zlokalizowanych w obszarze miasta Kraków oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Salony fryzjerskie.


Salon Fryzjerski Damsko-Męski „Rena” - farbowanie włosów

Marii i Bolesława Wysłouchów 11/1u1 - Kraków Podgórze Duchackie


Salon Fryzjerski Damsko-Męski „Rena” zlokalizowany jest na ulicy Marii i Bolesława Wysłouchów 11/1u1 w mieście Kraków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Salon Fryzjerski Damsko-Męski „Rena” - Kraków (Marii i Bolesława Wysłouchów 11/1u1)

Fryzjer u Joli - farbowanie włosów

Plac Imbramowski 178/box 98 - Kraków Prądnik Biały


Fryzjer u Joli zlokalizowany jest na ulicy Plac Imbramowski 178/box 98 w mieście Kraków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Fryzjer u Joli - Kraków (Plac Imbramowski 178/box 98)

Elle Style - farbowanie włosów

Myczkowskiego 4/4LU - Kraków Bronowice


Elle Style zlokalizowany jest na ulicy Myczkowskiego 4/4LU w mieście Kraków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Elle Style - Kraków (Myczkowskiego 4/4LU)

Studio Fryzur Paweł Szostak - salon fryzjerski

Lubicz 3 - Kraków Stare Miasto


Studio Fryzur Paweł Szostak zlokalizowany jest na ulicy Lubicz 3 w mieście Kraków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Studio Fryzur Paweł Szostak - Kraków (Lubicz 3)

Lejdis Studio - farbowanie włosów

Westerplatte 3/1 - Kraków Stare Miasto


Lejdis Studio zlokalizowany jest na ulicy Westerplatte 3/1 w mieście Kraków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Lejdis Studio - Kraków (Westerplatte 3/1)

Nasza fryzura dużo o nas mówi. Po pierwsze, jeśli ma być modnie to włosy muszą być zadbane. Jeśli będziemy jedynie stosować farby do włosów i palić włosy prostownicą to nie będą one zdrowe, będą jedynie imitowały taki stan, aż w końcu będą tak osłabione, że jedyne, co nam pozostanie to noszenie kucyka albo treski. Jednak idąc do fryzjera powinniśmy z nim porozmawiać nie tyko o tym, jaka fryzura jest modna i jaka będzie do nas pasowała, ale też o tym, w jaki sposób powinniśmy pielęgnować nasze włosy.

Pielęgnacja to podstawa dzięki temu każda fryzura będzie modna. Zdrowe, lśniące włosy są zawsze w modzie. Dopiero później możemy się zastanawiać, jaka konkretnie jest moda, czy na fale czy może na mocne loki. I w momencie, gdy poznamy już te najmodniejsze trendy we fryzjerstwie będziemy mogły oddać się w ręce stylisty fryzur, który zafunduje nam nie tylko coś modnego, ale też odpowiedniego do naszej buzi i do naszego temperamentu. Pamiętajmy jednak, że my sami możemy odżywić odpowiednio włosy by były tak piękne jak w reklamie.

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ INNE KATEGORIE W KRAKOWIE


Kolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe