Porada

Złomowanie pojazdów PoznańAutoszrot – skąd te ceny?

W cenniku solidnego złomowiska każda pozycja jest dokładnie wyszczególniona. Nie ma mowy o ukrytych cenach i naliczaniu kwot, jak już wrak jest oddany. Nieuczciwi przedsiębiorcy potrafią dodać sobie koszt wyceny, nie informując o tym wcześniej.

Całe szczęście są firmy, które w sposób klarowny wykazują każdą pozycję. Na dodatek są jeszcze lepsze szroty, które nie doliczają do końcowej ceny kwoty za wycenę. Robią to bez żadnych przekrętów, czyli wliczania tej pozycji gdzieś indziej jako ukrytej usługi. Taką uczciwą firmą jest DWCAR, która idzie jeszcze o krok dalej i za przewiezienie pojazdu, także na lawecie – klient nic nie płaci. Usługa transportu auta do kasacji jest bardzo dobrym udogodnieniem, w szczególności jak jest darmowa.

Złomowanie aut Poznań – zgodnie z prawem i rzetelnie

W jaki sposób poznać autoryzowane, legalnie działające złomowisko? Kasacja pojazdu jest zgodna z prawem wtedy, gdy firma otrzymała pozwolenie od Marszałka Województwa. Bez trudu można to sprawdzić na stronach urzędu, gdzie każdy legalny szrot powinien widnieć w wykazie.                        Należy pamiętać, że bezprawne pozbycie się samochodu grozi karą. Pierwsze problemy mogą zacząć się w momencie kontaktu z urzędem skarbowym, a potem nawet z policją. Tak naprawdę nie znamy późniejszej historii auta. Może być znalezione gdzieś w lesie albo wykorzystane do przestępstwa. Widać czarno na białym, że lepiej działać w obrębie prawa. Tym bardziej się to opłaca, gdyż można odzyskać resztę składki OC. Nie warto kombinować, dostając o 100 złotych więcej, jeśli można potem bardzo skomplikować sobie życie. Może zależy Ci na firmie, która zna się na robocie i nie ma dla niej tajemnic złomowanie aut Poznań? DWCAR może odebrać Twój wrak z Twojego miejsca zamieszkania!

Czy można oddać do zezłomowania auto bez silnika?

Punkt demontażu wraku ma obowiązek przyjąć każde auto, nawet bez silnika. Warunkiem jest to, że jego papiery są w porządku i waga nie jest mniejsza niż 90% masy całkowitej odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. Za każdy brak kilograma należy uiścić kwotę w wysokości kilkunastu groszy.

Dobra firma zajmująca się złomowaniem powinna stosować się do tradycyjnego powiedzenia: Nasz klient - nasz pan. I do końca nie chodzi tu o służalczość wobec klienta, ale o dobre i uczciwe traktowanie.

Taką firmą jest DWCAR, której zależy na szybkiej i bezproblemowej obsłudze. Są rzetelni, a ich atutem są atrakcyjne ceny. Ich siedziba mieści się w Pońcu, 22 km od Rawicza. Działają na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Spokojnie dojadą do Ciebie! Co najlepsze nie wezmą za to ani złotówki! Dla nich proces złomowania polega na byciu fair wobec drugiego człowieka. Kropka!