Porada

Zlew idealny do małej kuchni i nie tylkoInwestorzy, którzy nie dysponują zbyt wielkim metrażem pomieszczenia do aranżacji kuchni, często szukają sprytnych rozwiązań, które pozwolą nawet na małej przestrzeni osiągnąć wysoką funkcjonalność. Z powodzeniem można również i takie rozwiązanie znaleźć w przypadku wyboru odpowiedniego zlewozmywaka, aczkolwiek na wersję zlewu z jedną komorą decydują się nie tylko Ci, którzy oszczędzają przestrzeń. W praktyce, jedna komora spełnia bowiem doskonale swoją funkcję! Wybierając zlewozmywak do kuchni warto też zwrócić uwagę na to z czego jest wykonany, jaką ma trwałość no i oczywiście- kluczową kwestią jest wygląd i estetyka. W takiej sytuacji przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zlewozmywaki granitowe- solidne, trwałe i po prostu piękne. 

Jak dopasować zlewozmywak do kuchni i do swoich oczekiwań? 

Z dość bogatą ofertą rynkową nie powinno być to trudne, szczególnie jeśli ma się już pewien zarys projektu kuchni oraz kiedy posiada się już ustaloną, pożądaną szerokość takiego zlewu. Do mniejszych pomieszczeń idealnie sprawdzi się zlew jednokomorowy SinkQuality. Zlew ten wykonywany jest w nowoczesnej technologii łączenia kruszywa mineralnego, jakim jest granit z żywicą. W efekcie powstaje produkt, który można bez problemu użytkować nawet przez wiele długich lat- produkty te są objęte 10- letnią gwarancją użytkowania, co świadczy o ich jakości. Zlewozmywaki granitowe cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów, a dzieje się tak nie bez powodu. Posiadają wysoką odporność na zarysowania, uderzenia oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo są odporne na zmiany temperatury oraz na gorące naczynia, które można bez problemu na nich postawić np. bezpośrednio po wyjęciu ich z piekarnika. To dodaje takiemu zlewozmywakowi funkcjonalności i naprawdę sprawdza się w codziennej praktyce. Zlewy te są łatwe do utrzymania w czystości, a także odporne na zabrudzenia. Łatwo jest więc o nie dbać tak, aby zawsze prezentowały się niemalże idealnie. 

Zlewozmywak na miarę oczekiwań 

Zlew jednokomorowy SinkQuality jest dostępny w wersji z jedną, głęboką komorą lub też w wersji z ociekaczem, który może być umieszczony po prawej lub lewej stronie- w zależności od układu kuchni. Nie zajmuje więc dużo miejsca- spokojnie można go wpisać zarówno w mniejszą szafkę kuchenną jak i uda się go dopasować do takiej o większym wymiarze. Kolorystyka takiego zlewu jest minimalistyczna i klasyczna, co sprawia, że będzie on pasował do każdej aranżacji. Jest to biel, czerń z wyrazistą strukturą lub też czerń o gładkiej powierzchni. Zlew jest przyjemny w dotyku i nawet w niewielkiej wersji zapewnia wysoki komfort zmywania. Niezwykła dbałość o detale sprawia, że może on stanowić ozdobę nowoczesnej kuchni. Co istotne, posiada już nawiercone otwory oraz specjalny syfon w zestawie, co ułatwia jego montaż. Na zlew jednokomorowy SinkQuality często decydują się także osoby, które planują w kuchni aranżację zmywarki, tym samym nie planują dużo zmywać, a zlew powinien dla nich pełnić także funkcję dekoracyjną.