Porada

Torebki damskie i ich tajemniceTorebki damskie i ich tajemnice

Toreb damskich jest tak mnóstwo, jak i pozostałych dodatków do każdego zestawu ubrań. Ich typy można podliczać w tysiącach, jak nie w setkach tysięcy. Jak wiadomo, torebka damska jest nieodzownym przyjacielem każdej kobiety. 


Rzadko się trafia, by jakakolwiek dama jej ze sobą nie miała. Zasadniczo kobiety muszą przy sobie mieć bez liku niezwykle potrzebnych im szpargałów, a torebka daje im wielką komfortowość, ze względu na to, że nie są zmuszone ich dzierżyć w rękach. Mają możliwość włożyć do torebki, co im się tylko podoba. To perfekcyjne uzupełnienie każdego stroju na zróżnicowane okazje. Mają one przeróżne modele i gabaryty, które upiększane i dobierane kolorystycznie są na różne sposoby. Istnieje powód dla którego kobiety stwierdzają, że bez torby czują się jak bez ręki!


Spacerując zwykłą ulicą, rozglądając się na wszystkie strony, nie odnajdziemy kobiety, która by przy sobie nie miała torebki. Niektóre noszą torebki damskie na ramieniu, inne przewieszają przez tułów, dzierżą w dłoni albo pod pachą. Oczywiście wielu mężczyzn zastanawia się, po co kobiecie torebka, jeśli im potrzebna jest wyłącznie kieszeń spodni albo marynarki. Otóż kobiety to osoby bardzo perspektywiczne. W osobistej torebce mają wszystko to, co ma możliwość się za każdym razem przydać. Torba to jaskinia pełna skarbów. Gdyby kilka kobiet wyrzuciło z prywatnych torebek całą zawartość i zrobiły konkurs na najdziwaczniejszą rzecz znajdującą się w je wnętrzu, to oczywiście nie byłoby jednoznacznej wygranej. Każda Pani posiada coś, co z reguły nie powinno się znajdować w jej torebce - jak np. śrubokręt, czy paczkę śrubek. Torebka sprawia, że każda pani jest unikalna. To zakończenie każdego stroju i tak zwane przedłużenie jej ramienia. Dziewczyna stylowa, nie może przecież taszczyć w ręce telefonu, kosmetyczki, czy portfela.


Na ziemi nie istnieje prawdopodobnie pani nie mająca torby. Można podsumować, że kobieta i torebka, to jak yin i yang. Nierozerwalny duet od kołyski, aż do późnych lat życia. Nie ma tu znaczenia nawet zmienność dam (bo jak nie ta torebka, to będzie kolejna), niemniej jednak codziennie jej towarzystwo jest konieczne. Można łatwo zauważyć zależność kobiet od ich torebek. Jeśli delikwentka pragnie błyszczeć, jej torebka również błyszczy, kobieta chce przebojem zdobywać świat, jej torebka jeszcze to podkreśla. Damska torebka, to także najlepsza broń. Nie bez powodu w różnych filmach albo nawet w codziennym życiu kobieta posługuje się nią niczym narzędziem do obrony. Podczas rabunku po pierwsze, to torebka pomaga damie w opałach się wyzwolić - kilka ciosów torebką z ciężką zawartością i napastnik zostaje przegoniony. Wielu panów śmieje się, ze kobiety taszczą w torebkach kamienie, bo zdarza się, że są okrutnie ciężkie. Dlatego zawsze i niezmiennie: kobieta torebkę miała, ma i będzie posiadać!