Polecane

Reklama firmy na targach – jak przyciągnąć uwagę

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:


Targi, eventy branżowe oraz spotkania z absolwentami szkół. To doskonały sposób zarówno, aby zdobyć kontrahentów, nowych pracowników, jak i zareklamować swoją firmę. Dobrym sposobem jest wybranie się na takie targi czy spotkania. Jednak sama obecność nie wystarczy – trzeba jeszcze zwrócić na siebie uwagę. Jak to zrobić? Przeczytaj i sprawdź.

 

Jak powinno wyglądać stoisko firmowe?

Zanim zaczniemy wymieniać, co należy umieścić na stoisku, zastanówmy się, jak ma ono wyglądać. Skutecznie przyciągające odwiedzających stoisko reklamowe powinno być spójne. Co to oznacza? Logo firmy powinno być wyeksponowane najbardziej i cała reszta powinna być zogniskowana wokół tego. Kolorystyka powinna być jednolita i jasno kojarząca się z firmą.

Co umieścić na stoisku?

 • Materiały reklamowe: ulotki, broszury, informatory, plakaty.
 • Materiały szkoleniowe dla przyszłych stażystów/pracowników: poradniki, wskazówki i porady.
 • Materiały z życia firmy: wspólne fotografie, ciekawe projekty i inicjatywy charytatywne.
 • Opisy usług lub produktów.
 • Niektóre elementy z portfolio (w zależności od branży dotyczące usług lub produktów).

Systemy wystawiennicze zewnętrzne, gdy event odbywa się na powietrzu

Elementy systemów wystawienniczych zewnętrznych, które warto zastosować, gdy event odbywa się na wolnym powietrzu:

 • Banery,
 • Maszty przenośne,
 • Ramy trójkątne dwustronne,
 • Stojaki plażowe,
 • Namioty z dachem,
 • Skydancer`y,
 • Flagi plażowe,
 • Ścianki reklamowe.

Bez względu na to, czy event odbywa się wewnątrz, czy na zewnątrz pomieszczeń, warto dokładnie skupić się na wyeksponowaniu swojej firmy. Jeśli nie mamy doświadczenia w prowadzeniu promocji i chcemy skupić się jedynie na samej obsłudze stoiska, warto wówczas uzyskać radę eksperta w zakresie reklam eventowych. Firmy takie jak DisplayPlanet producent flag oferują wiele nośników reklamowych, które skutecznie wyróżnią nasze stoisko na tle innych obecnych na targach. Jeśli zaś zastanawiamy się nad tym, jakie treści umieścić na poszczególnych banerach, warto odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakie treści przyciągnęłyby mnie? Wówczas odpowiedź to będzie lista rzeczy, o których warto wspomnieć.


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów