Blog

Jak wykorzystać starą cegłę w aranżacji wnętrz?Jak wykorzystać starą cegłę w aranżacji wnętrz?

Funkcjonalne i stylowe wnętrza zdecydowanie wpływają na komfort wszystkich domowników. Pozwalają poczuć się wygodnie w mieszkaniu i w pełni korzystać z uroków dostępnej przestrzeni. Dlatego też tak ważne jest zadbanie o wystrój nawet pod kątem najdrobniejszych dodatków. Każdy szczegół może mieć ostatecznie wpływ na zadowolenie mieszkańców i pozwala jeszcze bardziej ciszyć się konkretną przestrzenią. Przedstawiamy, jak stara cegła może pomóc w zaaranżowaniu mieszkania. Dobrze użyta znakomicie wygląda na ścianie i dodaje odrobiny ekskluzywności do każdego pomieszczenia.

Stara cegła na ścianach - doskonały wybór od kuchni, aż po salon

obraz-2

Dużą zaletą płytek ceglanych jest możliwość szerokiego wykorzystania. Sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach i doskonale pasują do innych elementów wystroju. Imitacja starej cegły to doskonały wybór zarówno do nowoczesnych przestrzeni, klasycznych wnętrz, jak i coraz popularniejszego stylu loftowego i industrialnego.

W salonie płytki mogą znaleźć się na frontowej ścianie, która jest widoczna od strony wejścia. Dzięki temu natychmiast przyciągnie wzrok odwiedzających. Sprawi, że salon zyska na przytulności i wyjątkowym klimacie. Ten natomiast jest szczególnie istotny w pokoju dziennym, który służy do codziennego relaksu i spędzania w nim swojego czasu.

W kuchni wykorzystanie płytek jest możliwe zarówno na ścianach, jak i w formie dekoracji pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. W zależności od potrzeb można bardzo łatwo zaaranżować przestrzeń z wykorzystaniem cegły.

Płytki ze starej cegły sprawdzą się także w sypialni. Nadają przestrzeni przytulności, która sprzyja odpoczynkowi. Dzięki temu stara cegła dekoracyjna na ścianach uczyni odpoczynek w sypialni zdecydowanie przyjemniejszym dla wszystkich domowników.

Płytki ceglane to świetny sposób na stworzenie loftowego wnętrza

obraz-1

Surowe wnętrza industrialne i loftowe od wielu lat zyskują na popularności. Charakteryzują się unikatowym charakterem, który znacząco odbiega od tradycyjnego budownictwa. Jednym z najważniejszych elementów wnętrz są stare cegły na ścianach. Stylowa płytka dekoracyjna imitująca cegłę pozwala wprowadzić odrobinę luksusu i innowacyjnego podejścia do aranżacji również w swoim mieszkaniu.

W zależności od preferencji starą cegłę można umieścić jedynie na poszczególnych ścianach lub na wszystkich w pomieszczeniu. Dzięki temu wnętrze nabiera unikatowego stylu i zwraca uwagę. W połączeniu z meblami wykonanymi z metalu i retro dodatkami można uzyskać bardzo ciekawą prezencję każdej przestrzeni. W każdym wnętrzu retro cegła może sprawdzić się świetnie jako element dekoracyjny.

Stara cegła może występować w wielu wersjach

Płytki z cegły są dostępne w bardzo wielu odmianach. Zróżnicowanie faktury i wersji kolorystycznych sprawiają, że możliwości aranżacji są praktycznie nieograniczone. Każdy z klientów ma szeroki wybór cegieł, które mogą zostać użyte w konkretnym wnętrzu. Wystarczy jedynie zastanowić się nad preferencjami i funkcją, jakie mają pełnić produkty. Stara cegła rozbiórkowa może jedynie zdobić wnętrze, jak i nadawać przytulności pomieszczeniom. W zależności od własnych preferencji wystarczy zdecydować się na najlepsze oferty na rynku.

Na stronie: https://e-ceglanafantazja.pl/stara-cegla/ każdy zainteresowany może znaleźć jeszcze więcej informacji na temat płytek ze starej cegły na ścianę. Dostępne są zarówno przykładowe aranżacje, jak i porady dotyczące zakupu najlepszych cegieł. Dzięki temu każdy zainteresowany z łatwością sięgnie po najlepsze propozycje, które idealnie sprawdzą się w mieszkaniu.


Najnowsze porady i artykuły na naszym blogu

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.