Blog

Jak otworzyć własną myjnię bezdotykową?Jak otworzyć własną myjnię bezdotykową?

Zanim otworzysz własną działalność gospodarczą, chcesz dokładnie zaplanować każdy szczegół. Nie inaczej jest, gdy zastanawiasz się, jak otworzyć myjnię bezdotykową. To specyficzny biznes, który dobrze jest poznać od podszewki.

Myjnia bezdotykowa - inwestycja krok po kroku

Myjnie bezdotykowe zdobywają popularność dzięki prostocie obsługi, która nie wymaga od właściciela auta fizycznego kontaktu z samochodem. Wszystkie etapy mycia pojazdu zachodzą poprzez zmianę ciśnienia i składu płynu w myjce, co pozwala uzyskać perfekcyjny efekt. Dlatego myjnie bezdotykowe powstają jak grzyby po deszczu, szczególnie że otwarcie myjni samochodowej wymaga stosunkowo niskiego wkładu własnego.

Do otwarcia własnej myjni samochodowej potrzebne będzie spotkanie z pracownikiem WSOP i ewentualne doradztwo przy zakupie działki pod myjnię. Następnie można wystąpić z wnioskiem o warunki zabudowy i zacząć przygotowanie projektu budowlanego. By rozpocząć budowę myjni jak najszybciej, zapewniamy pomoc w procesie formalno-prawnym.

Otwarcie własnej myjni bezdotykowej

To pomysł na biznes, który można zrealizować kierując się paroma dobrymi wskazówkami. Bardzo ważnym elementem jest wjazd na myjnię samochodową. Powinien być tak zlokalizowany, by kierowcy mogli bez problemu wjechać i ustawić się w kolejce do myjni. Warto też przewidzieć kilka miejsc postojowych, na odkurzanie pojazdu lub demontaż wrażliwych części. Istotne jest także takie rozplanowanie dróg, by klienci mogli swobodnie manewrować po wewnętrznych drogach.

Wybierając wielkość działki, pamiętaj że wymiary stanowiska myjni bezdotykowej to 5×7m oraz ich wielokrotność. Do tego dochodzą jeszcze pomieszczenia gospodarcze, techniczne, magazyn środków myjących, miejsca parkingowe, wjazd i wyjazd z myjni.

Oferta urządzeń myjących

Gdy do założenia myjni bezdotykowej brakuje już tylko odpowiedniego sprzętu, wspólnie z inwestorem specjaliści od montażu urządzeń określają zapotrzebowanie na konkretną technologię. Wszystkie prace aż po odbiór myjni spoczywają po naszej stronie. Także o uruchomienie urządzeń i szkolenie z zakresu obsługi wyposażenia myjni nie musisz się już martwić.

Zaczynamy od postawienia mocnej, przyciągającej wzrok stalowej wiaty, kończymy zaś na nowoczesnym panelu sterowania. Myjnię samoobsługową tworzy wiele urządzeń, od których sprawnego działania zależy jej sukces. Montaż wysokociśnieniowych pomp, kotła grzewczego, oszczędzającego wodę systemu odwróconej osmozy oraz filtrów do wody - to wszystko jest niezbędne, by myjnia samochodowa sprawnie funkcjonowała. Pomożemy nie tylko na etapie wątpliwości, jak otworzyć myjnię bezdotykową - w przypadku serwisu również możesz na nas liczyć.