Porada

Dlaczego warto korzystać z usług pośredników?Jeżeli chciałbyś sprzedać nieruchomość bądź działkę a nie masz czasu na promocję swojej oferty, jeżeli nie chcesz odbierać tysiąca telefonów i każdemu z interesantów odpowiadać na mnóstwo pytań powinieneś skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie.Czy warto korzystać z usług pośredników?

  Z jednej strony nie – ponieważ płaci się za dane usługi a tym samym pomniejsza zysk otrzymany ze sprzedaży. Ponadto trzeba obdarzyć agenta nieruchomości pewną dozą zaufania, że godnie i najlepiej dla nas reprezentuje nasze interesy. Dla niektórych osób jest to bariera nie do przejścia. Jeżeli więc masz denerwować się i domyślać czy biuro dobrze prowadzi negocjacje, reklamuje Twoją nieruchomość nie decyduj się na ten rodzaj usług. Z drugiej jednak strony oszczędzamy masę czasu. Nie musimy tez udawać życzliwości, sympatii dla zainteresowanych naszą nieruchomością osób. To ogromny komfort psychiczny. Na co się zatem zdecydować? Tą decyzję każdy musi podjąć indywidualnie


Wiele osób, które same próbują sprzedać własną nieruchomość, strasznie narzeka na konieczność komunikacji z potencjalnymi odbiorcami, na to, że przychodzą, że pytają o tysiąc rzeczy, że marudzą a na końcu i tak nie decydują się na kupno marnując tym samym ich cenny czas. Wielu nawet po udanej transakcji kupna-sprzedaży mówi sobie: „nigdy więcej”. Co zatem zrobić aby nie podzielić losu tych wszystkich nieszczęśliwych i niezadowolonych osób? Odpowiedź jest banalnie prosta – skorzystaj z usług fachowców.


Biura nieruchomości we Wrocławiu pomogą Ci w sprzedaży nieruchomości lub działki na terenie całego województwa. Pracownik takiego biura przeprowadzi z Tobą, krótka rozmowę, gdzie wypyta Cię o sprzedawany obiekt, także o satysfakcjonującą Cię cenę. Od chwili podpisania umowy na skorzystanie z usług takiego biura, występuje ono w Twoim imieniu – reklamuje ofertę sprzedaży na swoim serwisie oraz na serwisach zaprzyjaźnionych. Potencjalni nabywcy od tego momentu kontaktują się z wyznaczonym pracownikiem biura, który zajmuje się Tobą. Jest on pośrednikiem pomiędzy klientem a Tobą. Stanowi zaporę przed setkami pytań zainteresowanych ludzi. Z wielką cierpliwością odpowiada na każde z nich, nawet jeżeli w ciągu godziny otrzymuje kilkanaście tych samych pytań.


Niektóre biura nieruchomości podejmują się również negocjacji cenowej. Z klientem ustala się minimalną kwotę jaka jest dla niego satysfakcjonująca. Biuro tak prowadzi negocjacje, aby jego klient czyli Ty otrzymał za sprzedawaną nieruchomość jak najwięcej przy czym nie mnie niż zaznaczona kwota minimalna.